Home Aktualitet Ja kush eshte e dashura e re e Putin

Ja kush eshte e dashura e re e Putin

655
0

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin tha se është i dashuruar dhe se kjo dashuri është reciproke. Po kush është e dashura e Putin? Bëhet fjalë për gjimnasten ruse Alina Kabaeva.

Alina është e lindur në vitin 1983 ndërsa aktualisht është deputete në Dumën ruse. Putin një vit më parë u divorcua nga Lyudmila Skrebneva, njoftim ky që u bë pasi kishin parë një shfaqje në teatër. Putin dhe Lyudmilla kanë dy vajza.

Ndërkohë Kabaeva kishte realizuar edhe shumë sete fotografish pa rroba, duke treguar linjat e saj të mrekullueshme.

[portfolio_slideshow id=17756]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here