Home Bota Horror: Burri vret gruan dhe poston foton ne facebook

Horror: Burri vret gruan dhe poston foton ne facebook

727
0

medina_familyNjë aktor nga Miami South vrau gruan e tij dhe me pas postoi një foto të asaj që besohet të jetë trupi i saj dhe rrëfimi i tij në Facebook përpara se të dorëzohej në polici!

Derek Medina, 31 vjeç, i cili kishte role të vogla në serialin Burn Notice, është konsideruar me të vërtetë një i dyshuar në vrasjen e Jennifer Alfonso, gruas se tij, sipas policisë.

Medina dhe Alfonso ishin të martuar që nga viti 2012. Disa nga fotot në faqen e tij Facebook tregojnë çift dhe një vajzë rreth 10 vjeç. Identitetin e saj dhe vendndodhja janë të paqarta.

Në rrëfimin e tij të dyshuar postuar rreth mesditës, Medina shkruan: “Unë jam duke shkuar në burg ose dënim me vdekje për vrasjen e gruas time. Ju dua djema, do me mungoni, njerëzit e Facebook, ju do të më shihni në lajme.

“Gruaja me kishte ardhur ne maje te hundes dhe nuk e durova me keshtu qe bera edhe kete, shpresoj te me kuptoni.”

Kur ai postoi foton e gruas së tij të vdekur, Medina shkruajti: “RIP, Jennifer Alfonso”

medina-confesion

derek-medina-killed-wife

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here