Home Aktualitet Fier, vetëvritet djali i Faik Myrtos, shkak depresioni

Fier, vetëvritet djali i Faik Myrtos, shkak depresioni

616
1

Gjendet i vdekur djali i Faik Myrtos, protestuesit të vrarë në demonstratën e 21 janarit.

22-vjeçari Bardhosh Myrtaj është gjetur i vrarë pranë banesën së tij në fshatin Kreshpan të komunës Cakran të Fierit.

Sipas familjarëve të tij 22-vjeçari ka qënë në gjendje depresive pas vdekjes së të atit gjë që e ka çuar që të marrë armën dhe të vetvritet me një plumb në kokë.

Sipas tyre 22-vjeçari i ka kërkuar dajës së tij ta takonte në shtëpinë e tij por nuk e ka pritur atë duke i dhënë fund jetës.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë të cilat kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

1 COMMENT

  1. me vjen me te vertet shume keq sepse edhe une jam ne gjendje depresive 27 vjec mami me tre vajza te bukra ngushellime te sinqerta me vjen shuuuume keq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here