Home Aktualitet Fier, gjendet i vdekur ne makine biznesmeni i pllakave

Fier, gjendet i vdekur ne makine biznesmeni i pllakave

336
0

biznesmeni-pllakaveNjë tregtar pllakash është gjetur i pajetë në makinë në qendër të qytetit të Fierit. Viktima Agron Ymeraj është gjetur në makinën tip “Audi” me targë AA758BF nga roja i një parkingu. 

Sipas hetimeve paraprake ai dyshohet të jetë vrarë me armë zjarri. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për identifikimin e autorëve të ngjarjes dhe motiveve të krimit.

Previous articleLigji i ri antiduhan, 5 mije leke kush kapet duke pire ne ambjente publike
Next articleDeshmitari i avionit kercenohet: “Te fshijme ty e familjen”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here