Home ShowBiz Fergie rikthehet seksi ne videoklipin e ri

Fergie rikthehet seksi ne videoklipin e ri

664
0

fergieFergie ka treguar formën seksi të trupit duke kërcyer me bikini në videoklipin e saj të ri, pas rreth një viti pasi u bë nënë.

JLo, Iggy, Beyonce dhe Nicki Minaj kanë bërë bujë me videoklipet e këngëve të tyre të fundit ku shfaqen të veshura sa për të thënë. Tash këtij grupi i është shtuar edhe Fergie.

Ish-vokalistja e Black Eyed Peas ka mahnitur fansat e saj me videoklipin e këngës ‘LA Love (La La)’, ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj të jashtëzakonshme pas lindjes.

Fergie është e martuar me aktorin Josh Duhamel, me të cilin ka edhe një djalë 14-muajsh me emrin Axl.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here