Home Aktualitet Elbasan, krim në familje, daja qëllon nipin

Elbasan, krim në familje, daja qëllon nipin

597
0

Nje krim i rendë në familje ka tronditur qytetin e Elbasanit ndërsa mësohet se daja ka shtënë me armë duke e plagosur rëndë nipin e tij.
Lajmin e konfirmojne burime policore zyrtare, sipas te cilave ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe shkaqet e saj jane ende te paqarta.

Sipas burimeve, plagosja e dyfishte ka ndodhur në fshatin Vidhas ne Elbasan ndërsa autori Andi Çela, 25 vjeç ka qëlluar nipin me inicialet D.Salla 17 vjeç, i cili është në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Burimet shtojne me tej se agjentet e kriminalistikës po hetojne për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here