Home Kuriozitete E godet dy herë rrufeja dhe shpëton

E godet dy herë rrufeja dhe shpëton

876
1

Kamerat e sigurisë në një qytet të Kinës kanë filmuar diçka të pazakontë për të mos thënë e pabesueshme. Një kalimtar teksa përpiqej të vraponte gjatë një nate me mot të keq, është goditur dy herë radhazi nga rrufeja. Fatmirësisht kalimtari ka shpëtuar në të dyja rastet. Sipas ekspertëve është pothuajse e pamundur ti shpëtosh goditjes së rrufesë qoftë dhe një herë të vetme. Por siç duket rrufeja ka qënë “Made in China” …

 

 

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here