Home Aktualitet Durres, nga aksidenti, 1 i vdekur dhe 2 te plagosur

Durres, nga aksidenti, 1 i vdekur dhe 2 te plagosur

390
0

aksident-fllakeNjë i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti automonilistik të ndodhur në Rrugën e Fllakës në Durrës mengjesin e ditës së sotme. Sipas informacioneve, mësohet se dy automjete me targa DR5516D dhe AA986HY janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë janë plagosur lehtë dy drejtuesit dhe pasagjerët që ndodheshin me ta.

Nga përplasja e dy makinave, ka ngelur i vdekur një këmbësor, i identifikuar si Gezim Muca, rreth 54 vjeç, nga Fllaka.

Ndërsa të plagosurit janë Bledar Pista, 21 vjeç dhe Ardit Isufaj, 29 vjeç, të dy banues në Fllakë. Ndërkohë policia po punonë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Previous articleVlorë, eksploziv makinës së Fredo Berberi, kreut të komunës Qendër
Next articleFushe Kruje, shperthim tritoli ne komisariatin e policise

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here