Home Aktualitet Dibër: Nga aksidenti një i vdekur dhe një i plagosur

Dibër: Nga aksidenti një i vdekur dhe një i plagosur

414
0

Një aksident me pasojë vdekje është shënuar mbrëmjen e djeshme në Dibër. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Erebarë, ku drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga. Si pasojë ka mbetur i vdekur pasagjeri që ndodhej në makinë , shtetasi Robert Sala, 30 vjeç, ndërsa është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit Elvis Asllani, i cili është dërguar menjëherë në spital. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe shkaqet e aksidentit.

Previous articleArdian Klosi: Dora e mbrapshtë dhe dora publike
Next articleTiranë: Lëkundje tërmeti, nuk raportohen dëme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here