Home ShowBiz Dasma me e shtrenjte ne Australi, 1 avion, 4 helikoptere dhe makina...

Dasma me e shtrenjte ne Australi, 1 avion, 4 helikoptere dhe makina super te shtrenjta

774
0

Zevendes Kryetari i bashkise Auburn, nje perfieri e Sidnejit u martua te shtunen me nje ceremoni super te shtrenjte. Teksa kishte veshur nje kostum te bardhe, ai u shpreh para se te martohej “Ja si behet nje dasem”

Edhe pse bllokuan një rrugë të tërë për të kaluar me makinat e tyre superluksoze një prej organizatorëve të “dasmës së shekullit” doli në mbrojtje të ekstravagancës së tepruar në dasmën e mikut të tij. Dasma përfshinte helikopterë, një avion privat makina të shtrenjta sportive, dhe motora të kushtueshëm. Të gjithë ishin të lumtur, përfshirë policinë e cila ishte e qetë”- u shpreh ai teksa bëri një krahasim të çuditshëm. “Është si të blesh një makinë të mirë, ti kënaqesh, por nëse zotëron kompaninë atëherë është më mirë.”

dasma-shtrenjte9

dasma-shtrenjte8

dasma-shtrenjte7

dasma-shtrenjte6

dasma-shtrenjte5

dasma-shtrenjte4

dasma-shtrenjte3

dasma-shtrenjte2

dasma-shtrenjte1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here