Home Sport Cristiano Ronaldo: babai i binjakeve

Cristiano Ronaldo: babai i binjakeve

801
0

Të shtunën në mbrëmje, rrjeti televiziv portugez ka konfirmuar ardhjen e binjakëve të Cristiano Ronaldos, një djalë dhe një vajzë.

Ata janë emëruar si Eva dhe Mateo duke lindur të enjten në Bregun Perëndimor të Shteteve të Bashkuara.

Nuk është e qartë nëse Cristiano Ronaldo i ka takuar ende dy fëmijët e tij të ri.
Gjithashtu, nuk ka pasur konfirmim nga asnjë prej llogarive në mediat sociale të Cristiano Ronaldos për të konfirmuar lindjen e binjakeve të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here