Home Aktualitet City Park falimenton. Del ne shitje per 24.5 milione Euro

City Park falimenton. Del ne shitje per 24.5 milione Euro

634
0

city-parkQendra tregtare “City Park” ka dalë në shitje. Shoqëria përmbarimore “Executores Litium” ka njoftuar shitjen e godinës prej 13.645 metra katrorë dhe truallit përreth.
Ankandi do zhvillohet më 4 mars dhe çmimi me të cilin do të nisë ankandi është 24.5 milionë euro. Mendohet se borxhet që kjo kompani i ka bankave të nivelit të dytë, ka bërë që zyra përmbarimore ta nxjerrë atë në shitje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here