Home ShowBiz Brazil, modelja 21-vjeçare shet perseri virgjerine

Brazil, modelja 21-vjeçare shet perseri virgjerine

627
0

Katarina Migliorini, vajza braziliane, e cila shiti virgjërinë e saj në një ankand online vitin e kaluar, po përpiqet ta bëjë këtë gjë përsëri. 21-vjeçarja ka krijuar faqen e saj, “VirginsWanted2.com”, për të shitur virgjërinë e saj, me pretendimin se ajo nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me njeriun, i cili një vit më parë i ofroi 580 mijë euro.

Migliorini ka shpjeguar se akti nuk ka ndodhur për shkak të mosmarrëveshjeve mes asaj dhe njeriut që bleu virgjërinë e saj. Ajo thotë se është e hapur për të gjitha oferta, qoftë nga meshkuj apo femra. Ankandi online do të qëndrojë i hapur deri më 12 dhjetor.
[portfolio_slideshow id=11698]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here