Home Teknologji Boeing 787 Dreamliner fillon fluturimin

Boeing 787 Dreamliner fillon fluturimin

693
0

Pas shumë vuajtjeve dhe vonesave, Boeing 787 Dreamliner është certifikuar për të fluturuar nga Administrata Federale e Aviacionit dhe Agjensia Europiane e Sigurisë së Aviacionit. Tani Boeing mund të fillojë dërgimin e aeroplanëve për klientët e saj.

Boeing-787
boeing787-interio Boeing-787-Dreamliner-has-been-certified-2-640x421 boeing787-interior

Previous articleKrimi ne familje rritet ndjeshem. Ekzekutohet me automatik nena e 2 djemve
Next articleAksident ne aksin Tiranë-Vorë, 4 të plagosur njëri në vdekje klinike

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here