Home Aktualitet Beyonce ndan me publikun foton e parë të binjakëve

Beyonce ndan me publikun foton e parë të binjakëve

3112
0

Beyonce ka ndarë me publikun fotografinë e parë me binjakët e saj.

Këngëtarja amerikane gjithashtu konfirmoi emrat e tyre. Ata quhen Sir Carter dhe Rumi. Këta emra ishin përfolur më përpara pasi ajo dhe burri Jay-Z paraqitën një markë tregtare me këto emra.

Fotoja tregoi nënën 35-vjeçare dhe binjakët e mbuluar me një vello ngjyrë vjollce.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here