Sunday, February 5, 2023
Home Tags Binjaket

Tag: binjaket

Beyonce ndan me publikun foton e parë të binjakëve

0
Beyonce ka ndarë me publikun fotografinë e parë me binjakët e saj. Këngëtarja amerikane gjithashtu konfirmoi emrat e tyre. Ata quhen Sir Carter dhe Rumi....