Home Sport Bayern dominon ndeshjen, Juventus barazon ne shtepi

Bayern dominon ndeshjen, Juventus barazon ne shtepi

527
0

riberyJuventusi nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 në shtëpi përballë ekipit të Gallatasarait, duke lënë dy pikë shumë të rëndësishme në grup.

Ndërsa ekipi i Realit të Madridit ka fituar me rezultatin 4-0 me København. Për ekipin e Realit kanë shënuar Ronaldo dhe Di Maria nga dy gola.

United nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertën e Shaktarit duke konfirmuar gjendjen jo të mirë që po kalon. Leverkusen ka fituar me Sociedad.

Olimpiakos kja hedhur një hap të sigurt pas 3 pikëve që mori në Belgjikë, ndërsa PSG nuk ndal hapim me fitoren në Portugali.

CSKA ka fituar me Plzen, teksa ndeshja më e rëndësishme e mbrëmjes ka shkuar për Bayernin në përballjen me sheikët e City-t. Bayerni ka fituar 3-1 duke dominuar qartësisht ndeshjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here