Home Sport Baloteli shijon jeten e nates, Benley plot me femra

Baloteli shijon jeten e nates, Benley plot me femra

653
0

Problematiku Mario Baloteli i rikthehet argëtimit pa kufi. Së fundi ai është fotografuar nga mediat britanike, ndërsa shijon jetën e natës, nën shoqërinë e cigares dhe shumë femrave.

Balotelit do t’i duhet një mini-bus për të shoqëruar gjithë ato femra për në shtëpi, pasi një Bentley GT £120,000 nuk do të mjaftonte. Sulmuesi i Manchester City-t, 22 vjeç është fotografuar jashtë klubit ku ka qëdruar duke pirë cigare, në shoqërinë e një miku të tij dhe tri femrave.

Mario Baloteli është singëll që prej ndarjes së tij nga Rafaella Fico në Prill të këtij viti. Italiani ka qenë gjithmonë problematik, dhe duket se fotografitë e publikuara në media do të alarmojnë menaxherin e Man City-t  Roberto Mancini, ndërsa ish të dashurën e tij, Fico, jo dhe aq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here