Home Sport Arsenali po vazhdon të vëzhgojë Gotzen

Arsenali po vazhdon të vëzhgojë Gotzen

405
0

Vëzhgues të Arsenalit kanë qëndruar gjatëfundjavës në Gjermani për të vëzhguar yllin e Borussia Dortmund, Mario Gotze.

Daily Mail shkruan se klubi gjerman nuk dëshiron ta shesë mesfushorin në janar dhe gjatë verës do të dëgjojë vetëm ofertat të cilat fillojnë nga 20 milionë.

19-vjeçari shënoi dy gola në fitoren 5-1 të së shtunës ndaj Wolfsburg, dhe pas ndeshjes deklaroi: “Jam vërtet i lumtur këtu. Kjo është e gjitha”.

Previous articleTopi: Dialogu, element i rëndësishëm demokracie
Next articleKontrabanda e karburanteve, pranga tre doganierëve në Durrës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here