Home Aktualitet Arbana Osmani behet nene, sjell ne jete Jonin

Arbana Osmani behet nene, sjell ne jete Jonin

1128
0

arbana-osmani

Prezantuesja e njohur Arbana Osmani ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Osmani dhe partneri i saj Ardit janë bekuar me lindjen e një djali, të cilin kanë vendosur të quajnë Jon.

Prezantuesja e njohur e shumë programeve televizve vendosi shkëputjen e saj nga ekrani pikërisht për shkak të shtatzënisë, në mënyrë që ti dedikohej vogëlushit të saj.

I urojmë Jonit të vogël jetë të gjatë dhe të lumtur pranë familjes së tij

arbana-osmani1

Previous articleGramsh, përplaset autobusi me mësues, 1 i vdekur 10 të plagosur
Next articleKrim në familje. Burri vret gruan, vjehrrën e më pas vetëvritet në sytë e 3 fëmijëve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here