Home Lifestyle Amy nuk e kompletoi albumin

Amy nuk e kompletoi albumin

374
0

Amy Winehouse nuk e ka kompletuar albumin e tretë para vdekjes, gjithnjë sipas producentit të saj Salaam Remi. Krijuesja e hitit “Back to Black” e cila ka punuar me këngë të reja që nga viti 2008, nuk ka arritur të përfundojë të gjitha këngët, gjithnjë sipas producentit me të cilin ajo ka punuar, Salaam Rami.

“Ne kemi punuar me të, por albumi nuk u kompletua. Ne kemi bërë shumë gjëra, ka inçizime, por të dorës së parë. Ne jemi duke tentuar që t`i mbledhim të gjitha dhe t`u dorëzojmë ato familjarëve. Spekulimet se do ti publikojmë janë të pa vërteta”, tha Rami.

Previous articleAmy, vajza që vdiq nga dashuria
Next articleKryeministri Berisha i jep mbështetje Thaçit për veriun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here