Home Aktualitet Aksidentohet makina e eskortës së Berishës, plagosen 2 persona

Aksidentohet makina e eskortës së Berishës, plagosen 2 persona

579
0

Një aksident pa pasoja për jetën është shënuar pak minuta më parë në Sarandë, ndërsa është aksidentuar një makinë e eskortës së kryeministrit Berisha.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në fshatin Shën – Vasil. Shkak i aksidentit mendohet se ka qënë moti i keq, duke bërë që rrugët të jenë të rrëshqitshme dhe automjeti te humbase drejtimin.

Mësohet se dy personat e aksidentuar janë fotografi Meksi Xhufka dhe zëdhënësja e kryeministrit Erla Mëhilli. Ata janë lënduar duke u përplasur me xhamin e makinës, gjatë momentit të aksidentit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here