Home Bota Aksidenti i Walker, I biri i Roda’s tentoi te nxjerre te atin...

Aksidenti i Walker, I biri i Roda’s tentoi te nxjerre te atin nga flaket

591
0

Sipas Radar Online perplasja e makines ndodhi shume afer evenimentit te bamiresise saqe i biri i personit tjeter qe vdiq ne aksident, Roger Roda, ishte vetem pak metra larg makines ne flake. Ai tentoi te nxirrte te atin nga makina qe ishte perfshire nga flaket por ishte teper vone.

Perpara se te perplasej, mesohet se Roda e kishte makinen ne servis sepse ajo nuk mbushte mire, raportoi nje mekanik. Kjo ishte dhe arsyeja qe Walker hyri ne te, per te provuar se si do hecte makina. Aksidenti ndodhi vetem pak metra nga servisi ku pritej te kthehej per kontroll. Zyrtari i policise raportoi se trupat e Walker dhe Roda ishin djegur aq keq saqe ishte e pamundur te identifikoheshin.

[portfolio_slideshow id=11908]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here