Home Aktualitet Zjarr ne parking, digjet makina e Flori Mumajesit

Zjarr ne parking, digjet makina e Flori Mumajesit

516
0

zjarri-tiraneNjë parking i nëndheshëm në Tiranë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së dielës. Parkingu ndodhet pranë sheshit “Willson”, dhe mësohet se flakët kanë djegur disa prej automjeteve që ndodheshin aty.

Mësohet se një prej makinave të djegura është e këngëtarit të njohur, Flor Mumajesi.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30 në rrugën “Ymer Kurti” prapa Postës 8, në njësinë administrative 5.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe 5 zjarrfikëse që kanë lokalizuar flakët dhe po punojnë për shuarjen e tyre.

Policia thote se zjarri ka rene ne nje mjet i cili ndodhej ne garazhd.

Previous articleBE: Negociatat do te hapen kur te filloje zbatimi i reformes ne drejtesi
Next articleZbardhen pamjet, autoret i vune flaken me benzine makines se Mumajesit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here