Home Sport Zhduken 4 lojtare nga Koreja e Veriut

Zhduken 4 lojtare nga Koreja e Veriut

570
0

Nje mister Korean mberthen Boterorin. Kater lojtare te Kores se Veriut duket sikur jane zhdukur ne ajer: Ata jane An Chol Hyok, Kim Myong Won, Kim Kyong II e Pak Sung Hyok, te cilet nuk figuronin as ne ndeshjen me Brazilin dhe kjo mungese nuk ben gje tjeter vetem te krijoj konfuzion.

Akoma nuk ka asnje njoftim ose informacion per fatin e tyre. Por pikerisht karakteristikat e vendit ne te cilin ato jetojne bejne te mundur shpjegime dhe pista nga me te ndryshmet: nje tentative arratisje nga regjimi Koreano Verior, kerkese per azil politik, ndeshkim nga diktatori Kim Hong II ose thjesht ndonje virus ose helimin.

Akoma nuk ka asnje lajm zyrtare por i takon Federates te japi te ditur per kete ngjarje.

Previous articleTravolta dhuron 10 mijë dollarë për fëmijët
Next articlePE: Shqipëria po futet në rrugë qorre

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here