Home Aktualitet Zbulohet rrjeti i drogës, trafikonin kokainë me bidona vaji palmash

Zbulohet rrjeti i drogës, trafikonin kokainë me bidona vaji palmash

406
0

Prokuroria e Përgjithshme zbulon detaje rreth operacionit të anti-drogës, ku droga e trafikuar ishte e llojit kokainë dhe transportohej për në Shqipëri me bidona të mbushur me vaj palmash.

Sipas burimeve për ” Ora News” mësohet se kamioni i bllokuar është me targa maqedonase dhe në pranga ka rënë një shtetas me iniciale DH.H.

Lidhur me këtë çështje, Prokuroria ka deklaruar se kanë patur informacion më të detajuar lidhur me transportin e drogës.

Previous articleHelena Kadare: Ju rrëfej testamentin tim letrar dhe jetën me Ismailin
Next articlePD hap fushatën, Basha nga vëzhgues në kandidat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here