Home Aktualitet Vlorë, makina del nga rruga, 2 të vdekur e 1 i plagosur

Vlorë, makina del nga rruga, 2 të vdekur e 1 i plagosur

490
0

Një aksident me pasojë vdekjen e dy personave dhe plagosjen e një personi tjetër ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Fushë Dukat ku automjeti me të cilën udhëtonin tre persona ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë gjetur vdekjen bashkëshortët Sulo dhe Nino Liko përkatësisht 75 dhe 70 vjeç ndërsa është plagosur drejtuesi i automjetit Azis Gjoni
Menjëherë i plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Vlorës por ende nuk dihet për gjendjen e tij shëndetësore.
Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes por policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here