Home Aktualitet Tjeter aksident tragjik ne Fushe Kruje – Tirane, 2 te vdekur

Tjeter aksident tragjik ne Fushe Kruje – Tirane, 2 te vdekur

696
0

aksident-fushe-krujeNjë aksident me dy të vdekur e 2 të plagosur u shënua sot në mëngjes në aksin Fushë Krujë-Tiranë.

Aksidenti ndodhi rreth orës 07:00 pranë fshatit Tapizë dhe u përfshinë 3 mjete: dy Opel dhe një Ford i cili ishte me targa italiane DL 451 Ptl.

Policia po heton shkaqet, paraprakisht dyshohet parakalimi i gabuar i automjetit me targa italiane.

Viktimat janë Kastriot Jaku, banues ne Milot dhe Gjergji Nano banues në Tiranë. Dy të plagosurit u dërguan në spital ushtarak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here