Home Aktualitet Tiranë, bien në kontakt me korentin, vdesin 2 persona

Tiranë, bien në kontakt me korentin, vdesin 2 persona

564
0

Dy persona kanë gjetur vdekjen ditën e sotme, pasi kanë rënë në kontakt me korentin

Ngjarja ka ndodhur, në zonën e njohur si “Komuna e Parisit”, ku shtetasit Refik Kryemadhi 55 vjeç dhe Kozma Qirjako 43 vjeç kanë qenë duke pastruar një pusetë pranë pallatit ku punonin në momentin, kur kanë rënë në kontakt me korentin dhe kanë gjetur vdekjen e menjëhershme.
Trupat e pajetë të dy personave janë dërguar në morg ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here