Home Aktualitet Tiranë, aksident automobilistik, vdes 51-vjeçari

Tiranë, aksident automobilistik, vdes 51-vjeçari

391
0

Një person gjeti vdekjen e menjëhershme mbrëmjen e sotme në rrugën dytësore të autostradës, në një aksident automobilistik, i cili dyshohet të jetë i qëllimshëm.

51 vjeçari Pëllumb Çeka, ka gjetur vdekjen ndërsa është aksidentuar nga një mjet i drejtuar nga Gazment Çeka, 31 vjeç, i cili është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Pas hetimeve të para dhe dëshmive të marra nga persona të cilët kanë parë ngjarjen, policia tha se aksidenti dyshohet te jete shkaktuar qëllimisht. Forcat e rendit janë vënë në kërkim të autorit të krimit sikurse ka nisur hetimet rreth ngjarjes.

Previous articleTepelenë, dy vëllezër vdesin në pusin e ujit
Next articleThanas Mustaqi: A do firmosë Shqipëria kundër ‘trafikantëve kosovarë’?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here