Thursday, February 2, 2023
Home Tags Vetingu

Tag: vetingu

Mazhoranca miraton Vetingun pa votat e opozites

1
Jo 84, por 88 vota siguroi koalicioni qeverisës për të miratuar ligjin “Për rivlerësimin e gjyqtarëve dhe prokurorëve” e vetme, pa asnjë votë të...