Google search engine
Home Tags Policia

Tag: policia

Aksidentohet policja rrugore. Ndalohet shoferi i BMW

0
Një punonjëse policie është aksidentuar mbrëmjen e kësaj të hëne në autrostradën Tiranë Durrës. Një automjet BMW me targa AA 260 DZ me drejtues Ridvan...

Pagat e reja për nëpunësit e bashkive dhe policët vendorë

0
Qeveria miraton pagat e reja për punonjësit në Bashkinë e Tiranës, nëpunësit civilë në bashkitë e tjera në rrethe si dhe në njësi bashkiake....
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS