Home Aktualitet Aksidentohet policja rrugore. Ndalohet shoferi i BMW

Aksidentohet policja rrugore. Ndalohet shoferi i BMW

795
0

aksident-rrugorNjë punonjëse policie është aksidentuar mbrëmjen e kësaj të hëne në autrostradën Tiranë Durrës. Një automjet BMW me targa AA 260 DZ me drejtues Ridvan Allmetën , ka aksidentuar policen me iniocialet R.SH.

Punonjësja është dërguar për ndihmë mjekësore në spital me disa fraktura, ndërkohë që policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ja informacioni paraprak i policisë
Më datë 25.01.2016, në autostradën Tiranë -Durrës një automjet tip BMW me targa AA 260 DZ me drejtues shtetasin Ridvan Allmeta, ka aksidentuat një punonjëse policie shtetasen R. Sh, e cila ishte në shërbimin në momentin e aksidentimit. Punonjësja është dërguar për ndihmë mjekësore në spital me disa fraktura. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here