Google search engine
Home Tags Nder Sallaku

Tag: nder Sallaku

Ndahet nga jeta ikona e humorit, Skender Sallaku

0
Ka ndërruar jetë në moshën 79-vjeçare aktori i njohur i humorit dhe cirkut të Tiranës, “Artisti i Popullit” Skënder Sallaku. Ish-kampioni kombëtar në Mundje...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS