Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Nder Sallaku

Tag: nder Sallaku

Ndahet nga jeta ikona e humorit, Skender Sallaku

0
Ka ndërruar jetë në moshën 79-vjeçare aktori i njohur i humorit dhe cirkut të Tiranës, “Artisti i Popullit” Skënder Sallaku. Ish-kampioni kombëtar në Mundje...