Google search engine
Home Tags Mirjeta Shala

Tag: Mirjeta Shala

Miss Kosova lidh kontrate me Trump Models

0
Pasi u përjashtua nga “Miss Universe” për shkak se Rusia nuk e njeh Kosovën si shtet, kosovarja Mirjeta Shala sigurisht nuk mundi të bënte...

Miss Universe Kosova dhe Shqipëria terhiqen nga gara

0
Miss Universe Albania 2013, Fioralba Dizdari dhe Miss Universe Kosovo, Mirjeta Shala nuk do të marrin pjesë në konkursin Miss Universe 2013, që zhvillohet...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS