Sunday, August 14, 2022
Home Tags Levizja e re ne PD

Tag: levizja e re ne PD

Patozi shpjegon lëvizjen e tij të re në PD

0
Ndërsa dy kandidatët për kreun e PD-së Lulzim Basha dhe Eduard Selami po vijnë fushatën e tyre nëpër degët e rretheve, një tjetër figurë...