Google search engine
Home Tags KESH

Tag: KESH

Qeveria 3 mld leke hua per OSHEE dhe KESH

0
Opozita e fokusoi debatin për aktin normativ që ndryshon buxhetin e shtetit në një fenomen, sipas saj shqetësues, që ka ndodhur së fundmi në...

KESH, kriza energjitike rendon financat

0
Kriza energjetike ka përkeqësuar treguesit financiarë të kompanive publike të energjisë. Korporata Eleketronergjetike Shqiptare raportoi se në 6 muajt e parë të vitit bilanci...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS