Google search engine
Home Tags Kanceri i gjirit

Tag: kanceri i gjirit

Kanceri i gjirit, ja kush mund të preket nga kanceri i...

0
Kanceri i gjirit zhvillohet nga qelizat e vetë gjirit. Qelizat në një pjesë të gjirit bëhen anormale dhe fillojnë të rriten, grumbullohen e formojnë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS