Google search engine
Home Tags Ina Rama

Tag: Ina Rama

Vettingu, ja emrat qe kane ne dore drejtesine

0
Pas presionit sa publik aq edhe të nëndheshëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian, komisioni i posaçëm parlamentar është mbledhur dje,...

“Wikileaks” për Shqipërinë, Ina Rama urdhëron verifikimin e akuzave

0
Kabllogramet e “Wikileaks”, për Shqipërinë do të kalojnë në "sitën" e Prokurorisë. Burime nga organi qëndror i akuzës bënë me dije, se të gjitha...

Ina Rama: Lufta kundër korrupsionit, sfidë për të ardhmen

0
Prokuroria e Përgjithshme Ina Rama e ka cilësuar si mjaft të suksesshëm "Programin e Sfidës së Mijëvjeçarit" ndërsa ka shtuar se gjatë dy vitet...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS