Google search engine
Home Tags Eduard Zaloshnja

Tag: Eduard Zaloshnja

Situata e rendit, realiteti dhe perceptimi

0
Në të trija buletinet mujore që Minsistria Brendshme ka publikuar qysh prej fillimit të punës së qeverisë së re, konstatohet një rënie e ndjeshme...

Një saktësim për emrin “Partia Demokratike”

0
Libri “Pardesytë e bardha” i Luljeta Prognit, që ka dalë ditët e fundit në libraritë shqiptare, bazohet pjesërisht në kujtimet dhe dokumentet e Arben...

Opozita politike është edhe çështje numrash…

0
Pas tkurrjes dramatike elektorale që pësoi në 23 qershor koalicioni i djathtë – zbriti në kuotën 39.5% në rang vendi – eksponentë të ndryshëm...

Eduard Zaloshnja: Presidenti i ri, statusi i vendit kandidat për BE,...

0
Të premten e kaluar, para se të shkoja në emisionin Debat të Alfred Pezës në Vizion Plus, ndalova për të blerë një paqetë cigaresh...

Eduard Zaloshnja: Ekonomia dhe kriza politike

0
Objektivi i çdo ofruesi mallrash apo shërbimesh (privat ose shtetëror) është që të plotësojë nevojat e qytetarëve për to. Në qoftë se qytetari nuk...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS