Google search engine
Home Tags Bashkepunim

Tag: bashkepunim

Vizita e deputetëve/ Kina e prirur të mbështesë Shqipërinë

0
Një grup deputetësh shqiptarë po zhvillojnë një vizitë në Kinë, me fokus rritjen dhe forcimin e bashkëpunimit. “Kënaqësi e veçantë gjatë takimit me NënKryetarin e...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS