Thursday, August 18, 2022
Home Tags Aeroporti Adem Jashari

Tag: Aeroporti Adem Jashari

Terminali i ri i aeroportit “Adem Jashari”

1
Terminali i aeroportit "Adem Jashari" ka një sipërfaqe prej 42 mijë metrash katrorë dhe kostoja e investimeve është rreth 130 milionë euro. Aeroporti i...