Google search engine
Home Tags Adnan januzaj

Tag: adnan januzaj

Modelja Charlote Springer, e dashura e re e Adnan Januzaj

0
Jeta private e Adnan Januzajt po bën bujë në mediat britanike. Supertalenti shqiptar përflitet për një lidhje dashurie me modelen angleze, Charlote Springer. Sipas...

Hodgson: Januzajn e dua tek Anglia

0
Adnan Januzaj është ylli i ri i Manchester United dhe kjo nuk ka dyshim. Me dygolëshin spektakolar të shënuar ndaj Sunderlandit 18-vjeçari me origjinë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS