Home Sport Shqipëria 3 – 2 Mali i Zi

Shqipëria 3 – 2 Mali i Zi

2661
1

Kombëtarja shqiptare ka siguruar një fitore mbrëmjen e sotme ndaj Malit të Zi. Ndeshja miqësore e cila u zhvillua në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, përfundoi me rezultatin 3-2.

Golat e shënuar nga Erion Bogdani, Hamdi Salihi dhe Jahmir Hyka, i dhuruan kombëtares fitoren.

Ndërkohë, nga skuadra malazeze të dy golat u shënuan nga Saviç.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here