Home Aktualitet Shkoder, nje qytetare shkon te votoje por dikush tjeter kishte votuar me...

Shkoder, nje qytetare shkon te votoje por dikush tjeter kishte votuar me pare

433
0

skandal-shkoderNjë qytetare në Shkodër ka denoncuar një skandal. Ajo ka shkuar të hidhte votën ashtu si çdo person tjetër, por pa që në vend të saj kish votuar dikush tjetër

Ingrit Agron Paçrami shkoi të votonte në QV259/1 pranë teatrit Migjeni, por dikush tjetër kishte votuar për të.

Sipas komisionerëve, ajo kishte votuar, megjithëse zonja Paçrami deklaron se nuk kishte shkuar më herët në qendrën e votimit.

Previous articleElbasan, incident mes simpatizanteve, ne vendngjarje dhe kreu i PD
Next articlePerfundon procesi i votimit, se shpejti nis numerimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here