Home Aktualitet Shkoder: FNSH-te vazhdojne te kerkojne autorin e vrasjes se vellezerve

Shkoder: FNSH-te vazhdojne te kerkojne autorin e vrasjes se vellezerve

1360
0

shkoder Të shtëna me armë zjarri ka patur ditën e sotme në Shkodër. Nga të shtënat kanë mbetur të vrarë dy persona, të cilët janë vëllezër me mbiemrin Shkami.

14:36

Kur kane kaluar me shume se tre ore nga masakra ne Drisht te Shkodres, FNSH-te vazhdojne te kerkojne autorin e ngjarjes, Esat Dushajn ne zonat malore te Postribes.

Ne ndihme te efektiveve te FNSH-se ka ardhur edhe nje helikopter, por ende nuk po gjendet autori.

11:40

Ngjarja ka ndodhur te dyqanet e Drishtit, ne Njesine Administrative Postribe.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:40.

Sipas burimeve nga vendngjarja, policia ka identifikuar autorin e vrasjes dhe eshte vene ne ndjekje te tij.

Sipas burimeve, ai eshte larguar drejt malit aty prane. Ne vendngjarje kane mberritur edhe Forcat e Nderhyrjes se Shpejte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here