Home Aktualitet Shijak, vritet me arme 36-vjecari

Shijak, vritet me arme 36-vjecari

504
0

policiVdes 36-vjecari i cili mbeti i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së hënës në Shijak. Viktima, Ervin Kërtalla ndërroi jetë në spital, ku vijon të jetë i shtruar dhe shtetasi me iniciale D.V

Plagosja ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:40 në Shijak, ndërkohë që nga hetimet paraprake policia bën me dije se dyshohet se shtetasit Ervin Kërtalla dhe D.V të kenë qenë objektiv i ndonjë atentati.

Një grup personash kanë shkëmbyer zjarrmbremjes e se henes dhe për pasojë, Ervin Kërtalla, 36-vjeç, dhe shtetasi me iniciale D. V., lindur në Shijak dhe banues në Tiranë, mbetën të plagosur.

Forcat e policisë po punojnë për të sqaruar dinamikën e krimit, identifikimin e personave të përfshirë në ngjarje dhe arrestimin e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here