Home Aktualitet Sara Hoxha feston 19-vjetorin. Ledioni i ben surprize nje torte me cokollate

Sara Hoxha feston 19-vjetorin. Ledioni i ben surprize nje torte me cokollate

909
0

sara_hoxha

Bukuroshja e familjes Hoxha ka festuar 19-vjetorin e saj mes suprizave dhe dhuratave të veçanta.

Ndër dhuratat më të bukura për të, duke mos folur për ato monetare të cilat nuk i ka ekspozuar, ishte pikërisht ajo e të dashurit Ledion Liço.

Moderatori i ka bërë të dashurës së tij një tortë me çokollatë , por edhe një dedikim në rrjetin e tij social në “Instagram”.

sara-hoxhaBashkë me foton ku duket Sara në vitet e saj të fëmijërisë, shkruan edhe një dedikim: “Gëzuar ditëlindjen personit që më bëri mua më të lumturin”.

Ku me të njëtën monedhë është kthyer edhe nga Sara, ku shkruan; “Faleminderit të gjithëve për urimet e këndshme.

Por mbi të gjitha faleminderit të dashurit tim, që më bëri femrën më të lumtur në botë sot”.
M

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here