Home Politike Rama: Votova si katundar me fat

Rama: Votova si katundar me fat

666
0

rama-surrelEdi Rama iu drejtua kutive të votimit si banor i Surrelit, ku dhe po ndërton vilën e re. “Votova si katundar me fat, megjithëse me ndarjen e re territoriale nuk do të ketë më katunarë dhe qytetarë, pasi të gjithë do të jenë qytetarë të bashkisë së Tiranës”-ka theksuar Rama, pas votimit. Kryeministri ishte I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama. Çifti ran ë sy për veshjen sportive dhe kombinimin e ngjyrave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here