Home Aktualitet Rama: Stadiumi i Shkodres, nje impiant spektakolar

Rama: Stadiumi i Shkodres, nje impiant spektakolar

616
0

1462959347rama-shkoderKryeministri Edi Rama ka vizituar sërish punimet për stadiumi e ri të Shkodrës, i cili tashmë ka marr një tjetër formë. Nëpërmjet një fotoje të postuar në Twitter, Rama e quan atë një impiant spektakolar.

“Stadiumi i ri i Shkodrës. Nga një gërmadhë komuniste në një impiant spektakolar për sportin dhe jetën urbane”, shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here